Dobrá ústní hygiena znamená čistit si zuby denně. Ne vždy ale bereme v úvahu, jaký vliv na naše zdraví mají všechny ty syntetické a toxické látky nacházející se v konvenčních zubních pastách.

Položili jsme si otázku

Jsou všechny ty syntetické látky v zubních pastách opravdu nezbytné?

Alex vyzkoušel mnoho produktů s vysokým obsahem fluoridu ve snaze zbavit se nevysvětlitelných zubních kazů, jen aby zjistil, že žádný z nich nefunguje. Další možností byla změna jeho stravy. Během pár měsíců zjistil, že to není jen o jídelníčku, ale že také musí vyměnit produkty, které denně používá – krémy, mýdla, deodorant a další. Pro většinu věcí našel Alex přírodní alternativy, ale nikde nemohl objevit čistou zubní pastu. Alex není z těch, kteří by se vzdávali, a tak si vyrobil zubní pastu svou vlastní a opustil práci ve městě. Vznikl Georganics.

Jak jsme začínali

Náš první farmářský trh

Jako tým jsme cítili, že i ostatní musí mít stejné potíže s hledáním kvalitních produktů pro ústní péči, a tak jsme se nabídli našemu lokálnímu farmářskému trhu. Z počátku nebyli moc dychtiví. Trh byl spíše pro potraviny, ale nakonec nám dali příležitost. Lidé na trhu však byli fascinovaní. Někteří si mysleli, že je to šílený nápad, ale některým se ulevilo, protože stejně jako my dlouho hledali čistou a přírodní zubní pastu. Tehdy jsme si uvědomili, že Georganics potřebuje oslovit více lidí.

Jací jsme dnes

Rostoucí Georganics

Prodej online byl dalším krokem. Zpětná vazba od zákazníků byla pozitivní, lidé milovali ekologickou zubní pastu. Tyto pozitivní komentáře nás motivovali experimentovat s ingrediencemi, které se v zubních pastách používají, a vytvořili jsme zubní prášek a ústní vodu na bázi oleje tak, jak je milujeme a známe dnes. O několik měsíců později jsme se zúčastnili akceleračního kurzu v Sussexu. Zamilovali jsme se do místních zvlněných kopců a zelených polí a rozhodli se, že to je místo, kde by Georganics mělo sídlit. Jak poptávka a výroba rostla, Alex a Charles se spojili a dohromady jsme vyrostli v jednu z nejdůvěryhodnějších evropských značek skutečně přírodní péče o zdraví úst.

Naše sídlo

Srdce Sussexského venkova

Uhnízdění uprostřed přírody, sídlo Georganics perfektně odráží naše hodnoty: čisté, přírodní a ekologické. Věříme v práci s přírodou, ne proti ní. Toto přesvědčení nezahrnuje pouze naše produkty a obaly, ale týká se také našeho pracovního místa. Jen kousek od hlavní Leweské silnice a 5 minut od Haywards Heath, najdete naši výrobní jednotku obklopenou klidnými poli a spoustou ovcí. Existuje lepší místo pro vybudování eko značky než na venkově uprostřed přírody?

Dějiště všeho

Naše výroba na Hooklandské farmě

Na světlé a vzdušné farmě vyrábí náš specializovaný tým produkty v malých dávkách a zajišťuje zachování nejvyšší kvality. Georganics je umístěn ve dvou dřevěných stodolách. V jedné se nachází výroba a v druhé se ručně balí všechny objednávky naším úžasným logistickým týmem. Obě jednotky pracují dohromady na tom, abyste dostali vaši objednávku na standardně vynikající úrovni, které se vždy snažíme dosáhnout.

01

Doopravdy přírodní

Ne všechny přírodní pasty jsou tím, co tvrdí. Mnoho z nich stále používá syntetické ingredience jako SLS a Triclosan. Ingredience, které vstřebáváme. V Georganics používáme pouze čisté, přírodní a organické suroviny ve všech našich produktech. To znamená, že se vám můžeme podívat přímo do očí, když prohlašujeme, že tato ústní péče je přírodní.

02

Udržitelný

Všechny naše produkty jsou dělány ručně v malých dávkách. Jsou vyrobeny z přírodních surovin, které se snažíme co nejvíce nakupovat z místních zdrojů. Naše obaly jsou speciálně navrženy tak, aby negenerovaly žádný odpad, který by plnil skládky. Díky tomu se můžete bezpečně starat o svou ústní hygienu s vědomím, že se staráte i o planetu.

03

Svědomití

Kde je to možné, všechny naše suroviny jsou etického původu v organické nebo dokonce
potravinářské kvalitě. V srdci našeho podnikání je dopad na planetu. Děláme všechno, co je možné, aby naše stopa zůstala minimální. Netestujeme na zvířatech a většina našich produktů je vhodná pro vegany. Náš smysl pro spravedlnost se netýká jen našich produktů.
Jsme hrdí na to, že jsme zaměstnavateli, kteří dávají svým zaměstnancům dostatek pro život.

Produkty

Koupit na MilujuBIO.cz